Naturalna sól do STÓP z MOCZNIKIEM i KOLAGENEM jodowo-bromowa Melisa z Herbatą 500ml

Dostępność:
Jest Jest
 (636 szt.)

Sól drobnoziarnista jodowo-bromowa
z kolagenem i mocznikiem

HERBATA z MELISĄ
 
mocno zmiękczająca i nawilżająca
 
Sól jodowo-bromowa do stóp e-FIORE wysokozmineralizowana, z dodatkiem kolagenu i mocznika o zapachu z herbaty i melisą dostarcza skórze naturalnych minerałów, relaksuje, zmiękcza, jest idealna do SPA w domowym zaciszu. Sól ma działanie zmiękczające, wygładzjące, pozostawia stopy idealnie przygotowane do dalszych zabiegów pedicure.
 
Sól produkowana jest według tradycyjnych metod pozwalających na zachowanie pierwotnych proporcji składników terapeutycznie czynnych. O jej właściwościach leczniczych decyduje bogactwo składników mineralnych takich jak jony wapnia, magnezu, jodu i bromu.
Do soli zostały dodane naturalne olejki zapachowe, które czynią sól aromaterapeutyczną, kolagen oraz mocznik, a także bardzo łagodny surowiec myjący. Dodatki maxymalnie zmiękczają wodę i dobrze nawilżają skórę.


Sól jodowo-bromowa w czasie kąpieli stóp, relaksuje, działa antyseptycznie, kojąco, znacznie poprawia wygląd twardego naskórka pięt. Likwiduje drobne krostki,zmiany skórne, działa przeciwbakteryjnie wspomaga leczenie chorób skóry. Nie podrażnia, nie uczula, może być stosowana nawet przez dzieci i osoby starsze.


Po kapieli zalecamy piling pięt oraz użycie naszego serum do dłoni i stóp z masłem kakaowym i mocznikiem. Daje efekt bardzo gładkich pięt, nawilżonych na wiele godzin http://hurt.e-fiore.pl/cocoa-butter-urea-serum-do-dloni-i-stop-keratyna-mocznik-maslo-kakaowe-200ml.html
 
Sposób użycia:
Polecamy stosować 3 razy w tygodniu.50 gram soli dodać do miski z ciepłą wodą. Zanurzyć stopy na co najmniej 15 minut.


INCI: sodium chloride, sodium methyl oleoyl taurate, urea, soluble collagen, aroma


Waga 500g, sól w eleganckiej butelce z aluminiową zakrętką