Firma

e-FIORE producent kosmetyków naturalnych

produkty do pielęgnacji ciała
Koimy, leczymy i odmładzamy skórę...naturalnie oczywiście!

Zaczęło się kila lat temu...w 2012 roku od dystrybucji naturalnych surowców z Hiszpanii, Włoch, Bułgarii..., poszukiwaniu wyselekcjonowanych produktów do pielęgnacji skóry. Cały czas przyświecała nam idea szukania nowych, naturalnych składników, czerpania jak najwięcej z otaczającej nas natury.

I tak wprowadziliśmy serię naturalnych maseł i olejków, nierafinowanych, zimno tłoczonych, które doskonale sprawdziły sie przy zmianach chorobowych skóry, w pielęgnacji małych dzieci, kobiet w ciąży czy skóry zmienionej przez upływ czasu.
Cały czas powiększamy nasz asortyment olejów i maseł, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Oleje świetnie nadają się do produkcji kosmetyków, przemysłu spożywczego, kosmetycznego, gabinetów SPA.

W naszej ofercie pojawiły się również produkty z Morza Martwego: maska błotna i sól karnalitowa oraz mydła z dalekiej Syrii, tradycyjne Aleppo.

Wprowadziliśmy naszych Klientów w świat zapachów naturalnych olejków eterycznych oraz zaproponowaliśmy bardzo proste i profesjonalne rozwiązania kosmetyczne przy użyciu masek algowych czy kwasu hialuronowego.

Cały czas się rozwijamy w myśl idei "praca naszą pasją"

Jesteśmy dumni z naszej najnowszej, autorskiej serii:

 mydeł naturalnych e-FIORE robionych tradycyjnie, na zimno, w kostkach z dodatkiem naturalnych maseł i olejków. Kuszą wyglądem, są delikatnie dla każdego rodzaju skóry.

Stawiamy na 100% naturalne kosmetyki, przeznaczone do autorskiej wyjątkowo wrażliwej skóry, alergików, małych dzieci. Proponujemy proste rozwiązania na atopię, łuszczycę,  trądzik, problemy cery dojrzałej, zmarszczki, utratę jędrności.

Zależy nam tym, aby każdy produkt był jedyny w swoim rodzaju, wyróżniał się naturalnym, prostym składem i przystępną ceną.

Czekamy na Państwa opinie i sugestie, które są dla Nas motorem do pracy.

Zapraszamy do współpracy apteki, mydlarnie, sklepy zielarskie, gabinety SPA, przygotowaliśmy dla Was bardzo korzystną ofertę oraz wygodną platformę do składania zamówień hurtowych. Prosimy o rejestrację.

Dziękujmy za dotychczasowe zaufanie.

zespół e-FIORE

www.e-fiorecosmetics.pl

www.e-fiore.pl

www.hurt.e-fiore.pl