Naturalna sól z Morza Martwego peelingująca do masażu i kąpieli 25kg

Dostępność:
Jest Jest
 (88 szt.)
NATURALNA SÓL Z MORZA MARTWEGO
PEELINGUJĄCA
 
WYSOKIE STĘŻENIE MINERAŁÓW
MAKSYMALNE USUNIĘCIE MARTWEGO NASKÓKA, DETOX DLA SKÓRY


Peelingująca sól
do kąpieli i masaży z Morza Martwego ma ogromne właściwosci ścierające i dotleniające.
Można sotosować ją do pilingu całego ciała jak również do kąpieli.


Minerały z Morza Martwego są znane przez swoje dobroczynne działanie w leczeniu problemów skórnych. Rezultatem jest zdrowa i miękka skóra. Po masażu solą czy kąpieli solnej całe ciało zyskuje odmładzające uczucie rozluźnienia i relaksu. Te specjalne sole krystalizowały z wód Martwego Morza w procesie jego parowania przez co zawierają kombinacje magnezu, wapnia, potasu i wiele korzystnych dla
życia minerałów.
Masaż solą pilingującą z Morza Martwego oczyszcza skórę i wydala z niej szkodliwe substancje.
Sól jest drobnoziarnista, jej gradient pozwala na szybkie złuszczenie naskórka, co znacznie skraca czas masażu.
 
Minerały z Morza Martwego zawarte w soli są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza, którego woda ma lecznicze działanie od wieków.
Kryształki soli są całkowicie odmienne od zwykłej soli morskiej, bowiem zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor. Sól nadaje się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość minerałów z Morza Martwego uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie narusza naturalnego pH a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantuje skórze doskonałą ochronę.

 Sól z Morza Martwego polecamy stosować :

Peeling/masaż ciała
Składniki zawarte w soli przenikają głęboko w skórę odżywiając ją i regenerując jej komórki.Sól ze względu na dobre włąściwości ścierające szybko usuwa martwy naskórek, poprawia krążenie, skóra po zabiegu jest bardzo gładka, ma równy koloryt, znikają krostki i przebarwienia.
Przed przystąpieniem do pilingu sól połączyć z olejkiem i masłem shea, do konsystencji gęstej pasty, dokładnie wymieszać, dodać opcjonalnie olejek eteryczny, polecamy pomarańczowy lub grejpfrutowy. Peeling nakładać partiami na mokre ciało i masować skórę okrężnymi ruchami od dołu kończąc na górze w okolicach ramion i szyi. Finalnie spłukać ciało ciepłą wodą i delikatnie osuszyć ręcznikiem. Po pilingu skóra jest dobrze nawilżona, nie trzeba jej smarować balsamem.

Kąpiele
Rozpuścić 1-2 garści soli pilingującej w połowie wanny ciepłej wody o temperaturze 37 stopni (max).
Kąpiel powinna trwać 15 minut, po tym czasie należy spłukać całe ciało letnim prysznicem.
Stosować kąpiele conajmniej 2 razy w tygodniu.
 
Produkcja kosmetyków, mydeł
Sól nadaje się do produkcji kosmetyków naturalnych: pilingów solnych, mydeł, maseczek do twarzy i ciała.
Dobrze łączy się z formulacjami wodnymi i olejowymi.W wysokim stężeniu nie rozpuszcza się tworzy piling np. w połaćzeniu z masłem shea, olejekiem kokosowym. Zastosowanie w gotowym kosmetyku od 1% do 80%.

INCI: Dead Sea Salt - 100%, sól pakowana w worki strunowe

Waga:
25kg